σας καλοσωρίζουμε στην ιστοσελίδα του συνδέσμου φιλάθλων της Ομόνοιας στη Λάρνακα και Αμμόχωστο

ΣΥΦΙ ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ/ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Click here to edit subtitle

Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας 2013/2014 

Ολόκληρο το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος

Αναλυτικά οι αντίπαλοι της ΟΜΟΝΟΙΑΣ σε κάθε αγωνιστική:

1η Αγωνιστική

Σάββατο 31 Αυγ 2013
Απόλλων-ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
ΑΛΚΗ-ΑΡΗΣ Λεμεσού
Ανόρθωση-Ομόνοια
ΑΕΚ Κουκλιών-ΑΕΚ Λάρνακος
ΑΠΟΕΛ-ΕΝΠ
Εθνικός Άχνας-ΑΕΛ
Κυριακή 01 Σεπ 2013
Δόξα Κατωκοπιάς-Νέα Σαλαμίνα


2η Αγωνιστική
Σάββατο 14 Σεπ 2013
ΑΕΛ-ΑΠΟΕΛ
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΚ Κουκλιών
Ομόνοια-ΕΝΠ
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου-ΑΛΚΗ
ΑΕΚ Λάρνακος-Εθνικός Άχνας
Κυριακή 15 Σεπ 2013
Ανόρθωση-Απόλλων
ΑΡΗΣ Λεμεσού-Δόξα Κατωκοπιάς


3η Αγωνιστική
Σάββατο 21 Σεπ 2013
Απόλλων-Ομόνοια
Δόξα Κατωκοπιάς-ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
ΑΕΚ Κουκλιών-ΑΡΗΣ Λεμεσού
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ Λάρνακος
ΕΝΠ-ΑΕΛ
Κυριακή 22 Σεπ 2013
ΑΛΚΗ-Ανόρθωση
Εθνικός Άχνας-Νέα Σαλαμίνα


4η Αγωνιστική
Σάββατο 28 Σεπ 2013
Ανόρθωση-Δόξα Κατωκοπιάς
ΑΡΗΣ Λεμεσού-Εθνικός Άχνας
Ομόνοια-ΑΕΛ
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου-ΑΕΚ Κουκλιών
ΑΕΚ Λάρνακος-ΕΝΠ
Κυριακή 29 Σεπ 2013
Απόλλων-ΑΛΚΗ
Νέα Σαλαμίνα-ΑΠΟΕΛ


5η Αγωνιστική
Σάββατο 05 Οκτ 2013
ΑΕΛ-ΑΕΚ Λάρνακος
ΑΛΚΗ-Ομόνοια
ΑΕΚ Κουκλιών-Ανόρθωση
ΑΠΟΕΛ-ΑΡΗΣ Λεμεσού
Εθνικός Άχνας-ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
Κυριακή 06 Οκτ 2013
Δόξα Κατωκοπιάς-Απόλλων
ΕΝΠ-Νέα Σαλαμίνα


6η Αγωνιστική
Σάββατο 19 Οκτ 2013
Απόλλων-ΑΕΚ Κουκλιών
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΛ
Ομόνοια-ΑΕΚ Λάρνακος
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου-ΑΠΟΕΛ
Κυριακή 20 Οκτ 2013
ΑΛΚΗ-Δόξα Κατωκοπιάς
Ανόρθωση-Εθνικός Άχνας
ΑΡΗΣ Λεμεσού-ΕΝΠ


7η Αγωνιστική
Σάββατο 26 Οκτ 2013
ΑΕΛ-ΑΡΗΣ Λεμεσού
Δόξα Κατωκοπιάς-Ομόνοια
ΑΕΚ Κουκλιών-ΑΛΚΗ
ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση
ΕΝΠ-ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
Κυριακή 27 Οκτ 2013
Εθνικός Άχνας-Απόλλων
ΑΕΚ Λάρνακος-Νέα Σαλαμίνα


8η Αγωνιστική
Σάββατο 02 Νοε 2013
ΑΛΚΗ-Εθνικός Άχνας
Ανόρθωση-ΕΝΠ
ΑΡΗΣ Λεμεσού-ΑΕΚ Λάρνακος
Ομόνοια-Νέα Σαλαμίνα
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου-ΑΕΛ
Κυριακή 03 Νοε 2013
Απόλλων-ΑΠΟΕΛ
Δόξα Κατωκοπιάς-ΑΕΚ Κουκλιών


9η Αγωνιστική
Σάββατο 09 Νοε 2013
ΑΕΛ-Ανόρθωση
ΑΕΚ Κουκλιών-Ομόνοια
ΑΠΟΕΛ-ΑΛΚΗ
Εθνικός Άχνας-Δόξα Κατωκοπιάς
ΑΕΚ Λάρνακος-ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
Κυριακή 10 Νοε 2013
Νέα Σαλαμίνα-ΑΡΗΣ Λεμεσού
ΕΝΠ-Απόλλων


10η Αγωνιστική
Σάββατο 23 Νοε 2013
Απόλλων-ΑΕΛ
Δόξα Κατωκοπιάς-ΑΠΟΕΛ
ΑΕΚ Κουκλιών-Εθνικός Άχνας
Ομόνοια-ΑΡΗΣ Λεμεσού
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου-Νέα Σαλαμίνα
Κυριακή 24 Νοε 2013
ΑΛΚΗ-ΕΝΠ
Ανόρθωση-ΑΕΚ Λάρνακος


11η Αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοε 2013
Νέα Σαλαμίνα-Ανόρθωση
ΑΡΗΣ Λεμεσού-ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ Κουκλιών
ΕΝΠ-Δόξα Κατωκοπιάς
Κυριακή 01 Δεκ 2013
ΑΕΛ-ΑΛΚΗ
Εθνικός Άχνας-Ομόνοια
ΑΕΚ Λάρνακος-Απόλλων


12η Αγωνιστική
Σάββατο 07 Δεκ 2013
Απόλλων-Νέα Σαλαμίνα
ΑΛΚΗ-ΑΕΚ Λάρνακος
Ανόρθωση-ΑΡΗΣ Λεμεσού
ΑΕΚ Κουκλιών-ΕΝΠ
Ομόνοια-ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
Εθνικός Άχνας-ΑΠΟΕΛ
Κυριακή 08 Δεκ 2013
Δόξα Κατωκοπιάς-ΑΕΛ


13η Αγωνιστική
Σάββατο 14 Δεκ 2013
ΑΡΗΣ Λεμεσού-Απόλλων
ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια
ΕΝΠ-Εθνικός Άχνας
ΑΕΚ Λάρνακος-Δόξα Κατωκοπιάς
Κυριακή 15 Δεκ 2013
ΑΕΛ-ΑΕΚ Κουκλιών
Νέα Σαλαμίνα-ΑΛΚΗ
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου-Ανόρθωση


14η Αγωνιστική
Σάββατο 21 Δεκ 2013
Νέα Σαλαμίνα-Δόξα Κατωκοπιάς
Ομόνοια-Ανόρθωση
ΕΝΠ-ΑΠΟΕΛ
ΑΕΛ-Εθνικός Άχνας
Κυριακή 22 Δεκ 2013
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου-Απόλλων
ΑΡΗΣ Λεμεσού-ΑΛΚΗ
ΑΕΚ Λάρνακος-ΑΕΚ Κουκλιών


15η Αγωνιστική
Σάββατο 04 Ιαν 2014
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΛ
ΑΕΚ Κουκλιών-Νέα Σαλαμίνα
Απόλλων-Ανόρθωση
Δόξα Κατωκοπιάς-ΑΡΗΣ Λεμεσού
Εθνικός Άχνας-ΑΕΚ Λάρνακος
Κυριακή 05 Ιαν 2014
ΕΝΠ-Ομόνοια
ΑΛΚΗ-ΕΡΜΗΣ Αραδίππου


16η Αγωνιστική
Σάββατο 11 Ιαν 2014
Ομόνοια-Απόλλων
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου-Δόξα Κατωκοπιάς
ΑΡΗΣ Λεμεσού-ΑΕΚ Κουκλιών
ΑΕΚ Λάρνακος-ΑΠΟΕΛ
Κυριακή 12 Ιαν 2014
Ανόρθωση-ΑΛΚΗ
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός Άχνας
ΑΕΛ-ΕΝΠ


17η Αγωνιστική
Σάββατο 18 Ιαν 2014
ΑΛΚΗ-Απόλλων
ΑΠΟΕΛ-Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΛ-Ομόνοια
ΑΕΚ Κουκλιών-ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
ΕΝΠ-ΑΕΚ Λάρνακος
Κυριακή 19 Ιαν 2014
Δόξα Κατωκοπιάς-Ανόρθωση
Εθνικός Άχνας-ΑΡΗΣ Λεμεσού


18η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Ιαν 2014
Ομόνοια-ΑΛΚΗ
Ανόρθωση-ΑΕΚ Κουκλιών
ΑΡΗΣ Λεμεσού-ΑΠΟΕΛ
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου-Εθνικός Άχνας
Κυριακή 26 Ιαν 2014
ΑΕΚ Λάρνακος-ΑΕΛ
Απόλλων-Δόξα Κατωκοπιάς
Νέα Σαλαμίνα-ΕΝΠ


19η Αγωνιστική
Σάββατο 01 Φεβ 2014
Δόξα Κατωκοπιάς-ΑΛΚΗ
ΑΕΚ Κουκλιών-Απόλλων
Εθνικός Άχνας-Ανόρθωση
ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα
ΑΠΟΕΛ-ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
Κυριακή 02 Φεβ 2014
ΕΝΠ-ΑΡΗΣ Λεμεσού
ΑΕΚ Λάρνακος-Ομόνοια


20η Αγωνιστική
Σάββατο 08 Φεβ 2014
Ομόνοια-Δόξα Κατωκοπιάς
ΑΛΚΗ-ΑΕΚ Κουκλιών
Απόλλων-Εθνικός Άχνας
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου-ΕΝΠ
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΚ Λάρνακος
Κυριακή 09 Φεβ 2014
ΑΡΗΣ Λεμεσού-ΑΕΛ
Ανόρθωση-ΑΠΟΕΛ


21η Αγωνιστική
Σάββατο 15 Φεβ 2014
ΑΠΟΕΛ-Απόλλων
ΕΝΠ-Ανόρθωση
ΑΕΚ Κουκλιών-Δόξα Κατωκοπιάς
ΑΕΚ Λάρνακος-ΑΡΗΣ Λεμεσού
ΑΕΛ-ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
Κυριακή 16 Φεβ 2014
Εθνικός Άχνας-ΑΛΚΗ
Νέα Σαλαμίνα-Ομόνοια


22η Αγωνιστική
Σάββατο 22 Φεβ 2014
Ανόρθωση-ΑΕΛ
ΑΡΗΣ Λεμεσού-Νέα Σαλαμίνα
Ομόνοια-ΑΕΚ Κουκλιών
Δόξα Κατωκοπιάς-Εθνικός Άχνας
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου-ΑΕΚ Λάρνακος
Κυριακή 23 Φεβ 2014
ΑΛΚΗ-ΑΠΟΕΛ
Απόλλων-ΕΝΠ


23η Αγωνιστική
Σάββατο 01 Μαρ 2014
ΑΠΟΕΛ-Δόξα Κατωκοπιάς
Εθνικός Άχνας-ΑΕΚ Κουκλιών
ΑΡΗΣ Λεμεσού-Ομόνοια
Νέα Σαλαμίνα-ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
Κυριακή 02 Μαρ 2014
ΕΝΠ-ΑΛΚΗ
ΑΕΛ-Απόλλων
ΑΕΚ Λάρνακος-Ανόρθωση


24η Αγωνιστική
Σάββατο 08 Μαρ 2014
ΑΛΚΗ-ΑΕΛ
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου-ΑΡΗΣ Λεμεσού
ΑΕΚ Κουκλιών-ΑΠΟΕΛ
Ομόνοια-Εθνικός Άχνας
Δόξα Κατωκοπιάς-ΕΝΠ
Απόλλων-ΑΕΚ Λάρνακος
Κυριακή 09 Μαρ 2014
Ανόρθωση-Νέα Σαλαμίνα


25η Αγωνιστική
Σάββατο 15 Μαρ 2014
ΑΕΚ Λάρνακος-ΑΛΚΗ
ΑΕΛ-Δόξα Κατωκοπιάς
ΕΝΠ-ΑΕΚ Κουκλιών
ΑΠΟΕΛ-Εθνικός Άχνας
Κυριακή 16 Μαρ 2014
Νέα Σαλαμίνα-Απόλλων
ΑΡΗΣ Λεμεσού-Ανόρθωση
ΕΡΜΗΣ Αραδίππου-Ομόνοια


26η Αγωνιστική
Σάββατο 22 Μαρ 2014
ΑΕΚ Κουκλιών-ΑΕΛ
Απόλλων-ΑΡΗΣ Λεμεσού
Ομόνοια-ΑΠΟΕΛ
Ανόρθωση-ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
Εθνικός Άχνας-ΕΝΠ
Κυριακή 23 Μαρ 2014
ΑΛΚΗ-Νέα Σαλαμίνα
Δόξα Κατωκοπιάς-ΑΕΚ Λάρνακος

1η αγωνιστική: Ανόρθωση εκτός

2η αγωνιστική: Ε.Ν. Παραλιμνίου εντός

3η αγωνιστική: Απόλλωνας εκτός

4η αγωνιστική: ΑΕΛ εντός

5η αγωνιστική: Αλκή εκτός

6η αγωνιστική: ΑΕΚ εντός

7η αγωνιστική: Δόξα Κατωκοπιάς εκτός

8η αγωνιστική: Νέα Σαλαμίνα εντός

9η αγωνιστική: ΑΕΚ Κουκλιών εκτός

10η αγωνιστική: Άρης εντός

11η αγωνιστική: Εθνικός Άχνας εκτός

12η αγωνιστική: Ερμής Αραδίππου εντός

13η αγωνιστική: Αποέλ εκτός

Σύντομα κοντά σας το πρόγραμμα του πρωταθλήματος σε αφίσια του ΣυΦι